taksit ile burun estetik

taksitle-burun-estetigiBirçok insan burun problemleri yaşamaktadır. Bunların en başında estetik gaygılardan ötürü yapılan ameliyatlar geliyor. Bu sorunları gidermek için doktorların kapıları çalınıyor. Estetik evet pahalı olan işlemler arasında. Ama bu işinde artık bir çözümü var.

Bir muayene sonrasında buruna yapılacak işlemlerin belirlenmesi ve burun yapısına göre ameliyat tekniği belirlenip fiyat çıkartılır. Bu çıkartılan fiyat ise, isveç klinik tarafından geliştirilen bir yöntem ile kredili bir sistem ile hastayı yormadan taksitlendirilebiliyor. Biz buna taksitle “burun estetiği” diyoruz.

Burun estetiği taksitle olur mu demeyin. Biz yaparsak olur. Siz sadece burnunuzun nasıl olmasını istediğinizi söyleyin. Biz bunu hayata geçirelim. Ödemeyi siz düşünmeyin. 

Aynı bir cep telefonu alır gibi taksitli bir şekilde burun sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz. Burun bölgesinde oluşan estetik sorunları gidermek için genelde ameliyat yapılır. Ama burunda sadece estetik için değil sağlık problemleri içinde ameliyat olan var.

Yani burunda kemik, nefes alma sorunları gibi sorunlardan ötürü, estetik ameliyatlar yapılabilir. Genelde nefes alma sorunu olsa da hastada, genelde bir burun düzeltmesi hafifte olsa uygulanıyor. Bu doğal bir istek. Bu ameliyatı gidip sadece kbb doktorlarına yaptırdığınızda estetik bir müdahale etmesi zor. 

Estetik plastik cerrahi uzmanları ise, hem estetik olarak minik dokunuşlar ile düzeltme, aynı zamanda fonksiyonel olan sorunlarında çözümünü aynı ameliyatta bulabilir. 

Kredi kartı ile burun estetiği yaptırmak zor. Sağlık sektörleri ile olan anlaşmalarda taksitle alış veriş yaptırmak sizi zorlayabilir. Ama kredili estetik yöntemi ile kolayca kredinizi çıkartarak ameliyatınızı olabilirsiniz. sonradan sizi yormayacak olan vadeler ile, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Burun estetiği ne zaman olmalıyım 

Genelde tercih edilen yaş sınırı 18 üstüdür. Ama anormal bir durum yaşanması ve istisna durumlarda ameliyat 18 öncesine de çekilebilir. Bu tamamen anne ve baba onayı ile olur. Sağlık söz konusu olduğundan müdahale de bir sınır koyulması gerekmez.

4 Eylül 2015

Taksitle Burun Estetiği

Birçok insan burun problemleri yaşamaktadır. Bunların en başında estetik gaygılardan ötürü yapılan ameliyatlar geliyor. Bu sorunları gidermek için doktorların kapıları çalınıyor. Estetik evet pahalı olan işlemler […]